Samsung 27" S27D35DGAN FHD LCD VA Curved Gaming Monitor
PayMore Lees Summit
SKU:MO01-3978A-R3R4
Sale Sold out
Free shipping in the USA (excludes AK, HI & U.S. territories)
Items included in this sale:
Power Adapter
*Please note, if it is not listed it is not included - such as power cables or other accessories.
Specifications:
Collection Monitor
Brand Samsung
Screen Size 27"
MPN S27D35DGAN
Condition Good
Display Type FHD LCD
Maximum Resolution 1920 x 1080
Maximum Resolution Refresh Rate 100Hz
Panel Type VA
Type Curved Gaming Monitor
Response Time 4ms
Manufacture Year 2024
Manufacture Warranty
No
UPC 887276217475
Serial# NO VISIBLE SERIAL
Connections
HDMI 2.0
3.5mm Audio Jack